Kilka słów o Nas

Jak powstała firma i co oferujemy

“Wy­padek to dziw­na rzecz. Nig­dy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. ”

Alan Alexander Milne

Kim jesteśmy

„BeHaPe” jest młodą rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą, która od sierpnia 2017 roku pojawiła się na rynku. Oferujemy Państwu usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia wstępne oraz okresowe dla wszystkich grup stanowiskowych (również w języku angielskim). Zajmujemy się także szkoleniami obejmującymi tematykę metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy.

Prowadzimy szkolenia w formie e-learnigu z zakresu bezpieczeństwa i higieny dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz kadry kierowniczej.

Co dla Was zrobimy

W ramach outsourcingu całościowo zajmujemy się Twoją firmą. Świadcząc dla Ciebie usługi z zakresu sporządzania dokumentacji BHP, np. instrukcji BHP, zarządzeń wewnątrzzakładowych, oceny ryzyka zawodowego, dokumentacji powypadkowej, itp.

Jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta dlatego jesteśmy elastyczni, indywidulnie podchodzimy do każdego klienta i staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług, terminowość w ich realizacji, a także przystępną cenę.

Działamy na terenie całego kraju.